середа, 18 березня 2015 р.

Наша духовність.

На  черговому засіданні клубу, яке проходило  під час Великого посту, відбулася зустріч з  настоятелем Паліївського храму  протоієреєм  Олегом, яку організувала вчитель історії Олена Мазур.

Темою бесіди священика з підлітками став Великий піст. Отець Олег розповів школярам про різновиди церковних течій і як православні віряни тримають піст. Основою посту є віра в Бога, наголосив священник, а найвищим духовним началом - покаянна молитва, яку прочитав о. Олег. На думку священика,сучасні люди дуже мало люблять, співчувають, роблять добра, а позитивні емоції і добрі справи додають нам сил.


Учасники цього  засідання ознайомилися з виставкою духовної літератури "Наша духовність", яку підготували та презентували працівники дитячої бібліотеки.


 

вівторок, 17 березня 2015 р.

Родинне свято "Дерево роду нашого народу".

Рід, родина, народ... Якщо" народ", то безперечно - це наша Україна, наш український народ і ми всі діти.
      Немає для нас землі дорожчої за нашу Україну, де живуть наші родини. Це - рідна домівка: хата, двір,сонячні весняні ранки, тихі пісенні вечори. Це вишиванки, це казки і легенди, мудре слово нашого народу. З усього цього зіткане наше життя і хто все це не ціне той не вартий майбутнього.
      Щоб була жива пам'ять про свій рід і було проведено родинне свято "Дерево роду нашого народу" учнями гімназії 6-А кл. (кл. керівник Федорова М.Ю.)

Кожен з учасників заходу підготував дерево роду  своєї  родини.
Наталя Івандюк пишається хусткою,  якій  вже майже 200 років і яку в родині бережуть і передають з покоління в покоління.
 
 
Про свою бабусю, медичну сестру та її заслуги -  грамоти та медалі, які вона заробила за свій трудовий шлях розповіла своїм однокласникам Даша Гончарова.
 
 Історія, звичаї нашого  народу , дерево роду кожної родини, любов до  Батьківщини, до своєї землі, до своєї мови  будуть жити   в серцях нашого молодого покоління, яке береже пам'ять свого роду.

"Яке то щастя - мати мову, якою створено Кобзар"

                            

                                    Як нема без зірок небозводу,               

                                   Як блакиті без сонця нема                            

                                   Так і мови нема без народу,

                                    І народу без мови нема.

                                                                (В. Забаштанський.)

           Українська мова - це безмежний океан. Вона мелодійна, як пісня солов'їна. Наша мова прекраснаі барвиста, наче дощова веселка. Не можна ходити по рідній землі, не зачаруючись виплеканою народом у віках рідною мовою. Тому, щорічно, 21-го лютого ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови.

 


Запрошені на свято учні ЗОШ №3  3-Б кл. (кл. керівник Селіванова Г.П.) слухали про Міжнародний день рідної мови, легенди про укравїнську пісню, прислів'я про мову та відгадували загадки. А самі учні підготували і розповіли вірші про мову та вірші Т.Г. Шевченка.
      

До дня святого Валентина. "Я без тебе не я, ти без мене не ти."

Багато народів святкують день святого Валентина, але в різних країнах свято може називатися порізному: у Норвегії- День романтиків, у Швеції - День усіх сердець, у ряді європейських країн - День закоханих.
 
 Біюліотекарі дитячого відділу підготували книжкову виставку  до свята.

На свято завітали учні 9-Акласу Маловисківської гімназії. Класний керівник Мазур О. М. розповіла про започаткування святкування - 14 лютого.
Засідання клубу продовжилося в іграх та розвагах  молоді.